Zumba – trening i zabawa w jednym

W czasach kiedy każda z Nas jest stale zabiegana, w kółko tylko praca-dom, praca-dom bardzo ważny jest zdrowy ruch, który pozwoli Nam również świetnie się bawić. Warunki te idealnie spełniają zajęcia Zumby. W Warszawie jest kilka miejsc, w których możemy się na nie udać, jednak najlepsze jest tylko jedno - Fitness Club & Solarium Smolna 10.

Zumba
Łączy w sobie bardzo wiele elementów: fitnessu, tańca latynoamerykańskiego, salsy, samby, mambo, hip-hopu, sztuk walki, Bollywoodu, tańca brzucha jak również treningu siłowego. Jest to najlepsza forma ćwiczenia, która łączy pożyteczne z przyjemnym. Ćwiczymy, spalamy zbędne kalorie, a przy tym świetnie się bawimy przy porywającej muzyce. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę instruktorów, dbających również o doskonałą atmosferę zajęć.

Klasyczna Zumba
To połączenie aerobiku z tańcem latynoamerykańskim jednak z biegiem czasu, powstało wiele jej odmian. W Fitness Club & Solarium Smolna 10 w Warszawie organizowane są zajęcia Zumba Fitness i Zumba Toning.

Pierwsze z nich prowadzone są w rytmie oryginalnej muzyki latynoamerykańskiej i są połączeniem aerobiku, elementów tańca oraz treningu wytrzymałościowego. Zapewnią Nam one spalanie dużej ilości kalorii przy prostych krokach tanecznych ze świetna zabawą.

Zumba Toning
Dzięki innowacyjnemu połączeniu specjalnego systemu ćwiczeń mięśni z wykorzystaniem lekkich ciężarków - “toning sticks” czyli inaczej hantli, przenosi Zumbę Fitness na wyższy poziom. Ten typ Zumby zapewnia Nam bardzo efektywny trening całego ciała dzięki połączeniu ćwiczeń cardio z oporowymi.

Zajęcia Zumby są zarówno dla miłośniczek tańca jak i typowego Fitnessu. Po zakończonym treningu każda z Nas wyjdzie pozytywnie zmęczona, radosna, zadowolone z siebie, naładowane pozytywna energią. Nie ma nic lepszego po wyczerpującym, pełnym stresu, obowiązków i zabieganym dniu jak wybranie się właśnie na zajęcia Zumby, które zapewnią Nam pełne odstresowanie.