Hotele w górach przyjazne dla sportowców

Każdy miłośnik gór, na wymarzone dla siebie wakacje wybiera okolicę idealną do górskich spacerów w otoczeniu nieskalanej natury. Nawet najbardziej niestrudzeni wędrowcy muszą czasami odpocząć, przystanąć na moment a nawet zrelaksować się, w tym celu warto poszukać wśród hoteli w górach. Idealnym miejscem dla osób aktywnych, ale jednak potrzebujących chwili na regenerację polecamy Hotel Czarny Potok, którego lokalizacja zapewnia świetną bazę na dalsze wypady. Nasz hotel położony jest na osiedlu Czarny Potok w miejscowości Krynica Zdrój w sercu Beskidu Sądeckiego i dolinie potoku Kryniczanka. Dookoła otaczają go trzy wzgórza: Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Cały teren otaczający Krynicę, a tym samym nasz hotel stanowią lasy oraz tereny zielone, co zapewni każdemu z naszych gości „zdrowy oddech” czego nie sposób odnaleźć w zatłoczonym, pełnym samochodów mieście. Jest to miejsce idealne jeśli będą chcieli Państwo przygotować się do górskich wypraw jak i zaczerpnąć oddechu po trudach długiej i wyczerpującej trasy.

Dla chcących podtrzymać kondycję, bądź przygotować się przed dużym wysiłkiem nasz hotel w górach zapewnia pełny dostęp do Cardio room, czyli siłowni. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalny sprzęt dla każdego: początkującego i zaawansowanego sportowca. Znajdziecie tu Państwo m.in.: Orbitek, rowerek poziomy, bieżnię, hantle, atlasy ćwiczebne. Udostępniane urządzenia posiadają monitoring treningu, a dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z porady wykwalifikowanej kadry instruktorów oraz dyżurującego trenera personalnego. Dla zainteresowanych organizowane są również zajęci w grupach takie jak: Body Shape, Step, ABT, TBC, Pilaste, Body Balance, a nawet gimnastyka z elementami Tai Chi.

Hotele w górach przyjazne dla sportowców

Po wyczerpującym, pełnym wrażeń dniu przychodzi czas na odpoczynek oraz relaks i tu nasz hotel w górach przygotował dla Państwa wiele atrakcji. Nieograniczony dostęp do basenu rekreacyjnego z biczami wodnymi, kaskadami oraz gejzerami, doskonałe dla regeneracji jacuzzi, sauna parowa oraz sucha, Łaźnia zdrojowa. Wszystko to zapewni Państwu ukojenia dla ciała, ale też ducha.

Hotele w górach – miłośnicy gór i sportu uwielbiają Hotel Czarny Potok, dołącz do nich!!!