Producenci jeansów damskich

Spodnie jeansowe od lat królują w szafie niejednej z nas. Są szalenie modne i pasują na każdą okazję, dlatego też noszą je zarówno celebrytki, jak i zwykłe kobiety. Jeans to niezwykle wytrzymały materiał, dlatego też jedna para spodni renomowanego producenta z powodzeniem przetrwa nawet kilka lat. Obecnie mamy do wyboru różnorodne wzory oraz wersje kolorystyczne co sprawia, że każda z nas może wyglądać w nich dobrze.

Miłośnicy jeansu nie powinni mieć trudności z dobraniem właściwego modelu spodni. Każda z firm odzieżowych posiada w swoim asortymencie co najmniej kilka modeli. Co więcej – produkty oferowane przez naszych rodzimych producentów nie odbiegają jakością od tych oferowanych przez zagraniczne marki, mimo, iż są znacznie tańsze. Warto zatem postawić na dobrej jakości produkt, sprawdzonej polskiej firmy.

BIG STONE JEANS to znana polska marka z 30-letnim doświadczeniem w branży, posiadająca 18 sklepów na terenie całego kraju oraz trzy szwalnie. Od początku istnienia firma stawiała na jakość oraz precyzję wykonania co przełożyło się na liczbę zadowolonych klientów. Oferta firmy BIG STONE JEANS skierowana jest do ludzi, którzy cenią sobie komfort, wygodę i ciekawe wzornictwo doskonale dopasowane do aktualnych trendów mody. Panie mogą wybierać spośród modeli o zwężanych, jak i prostych nogawkach. W asortymencie znajdują się także jeansy o podwyższonym stanie, który wyszczupla brzuch oraz talię.

Inną znaną marką jest ROCKS Jeans. Firma szyje spodnie już od ponad 30 lat w oparciu o obowiązujące aktualnie trendy, przez co zaskarbiła sobie zaufanie i satysfakcję wielu kobiet. ROCKS Jeans przygotował dla swoich klientek specjalny przewodnik po modelach, dzięki czemu dobór właściwej pary spodni nie jest już problemem. Spodnie zostały pogrupowane pod względem wysokości stanu oraz szerokości nogawki. Mamy wiec modele z wysokim stanem i wąską nogawką (model Diana i Vicky), oraz modele z wysokim stanem i prostą nogawką (Milla). Panie chętnie wybierają także tzw. rurki, czyli spodnie ze średnim stanem i wąską nogawką. ROCKS Jeans zaoferował szeroki wybór takich właśnie modeli, jak chociażby Adele, Demi, Meggi, Vanessa, Yoko, Tatiana, czy też Miranda. Paniom z nienaganną sylwetką poleca się natomiast jeansy z bardzo niskim stanem, które jeszcze bardziej eksponują nogi oraz pupę (model Amy).

http://fabrykajeansow.pl/ - modne spodnie damskie
http://www.reserved.com/ - nowoczesna odzież damska i męska
http://www.cropp.com/ - nowoczesna odzież dla młodzieży