Oryginalne pomysły na wystrój sali weselnej

Wesele bez pomysłu, takie same jak te klasyczne – te słowa nigdy nie zostaną wypowiedziane przez parę młodą organizującą swoją ślubną imprezę. Każda para, zwłaszcza kobiety, marzy o wyjątkowym dniu w nadzwyczajnej oprawie. Całe szczęście w dzisiejszych czasach istnieje społeczne przyzwolenie na coraz to bardziej zaskakujące dekoracje sal weselnych, czy właściwych miejsc imprezy weselnej. Warszawa stanowi potężne źródło inspiracji jeśli chodzi o pomoc w organizowaniu ślubów i wesel.

Dekoracje sal weselnych stały się bardzo popularne, a pomysły czerpane są z klasycznych wzorników, bądź dostosowane do gustów czy upodobań państwa młodych. Coraz częściej wykorzystuje się też elementy dodatkowe umilające czas gościom. Fontanna czekoladowa, budka z zabawnymi zdjęciami, drink bar, kącik dla dzieci, drobne upominki dla każdego z gości – to tylko nieliczne dodatki mające zadowolić każdego weselnika.

Oryginalnym pomysłem na wesele i jego aranż jest zorganizowanie imprezy w plenerze. Coraz częściej same uroczystości ślubne odbywają się nie w kościele ani Urzędzie Stanu Cywilnego a właśnie w plenerze. Wówczas w jednym miejscu młodzi składają sobie przysięgę a później bawią z gośćmi do białego rana. W takiej sytuacji dekoracje sal weselnych powinny przeobrazić się w dekoracje miejsc weselnych. I to nie stanowi problemu, ponieważ w samej Warszawie istnieje mnóstwo firm i osób, które chętnie podejmują takie zlecenia.

Przygotowanie takiego miejsca przysięgi jest naprawdę oryginalnym pomysłem. Idąc o krok dalej należy wspomnieć o tym, iż ówczesne dekoracje sal weselnych często idą w parze z wystrojem kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego, miejsca plenerowego, a także dodatkami pary młodej. Wspólne elementy łączące mają za zadanie stworzyć jednolitą całość, idealnie skomponowaną i dostrzegalną dla gości.

Warszawa jest miastem ludzi odważnych, nie dziwi więc nikogo sięganie tu po naprawdę odważne dekoracje sal weselnych. Przy takich aranżacjach nuda w stolicy nie istnieje. Dekoracje florystyczne, dekoracje świetlne, dekoracje materiałem to tylko nieliczne sposoby dekoratorów na przeobrażenie zwykłej przestrzeni w niezwykłe miejsce.

Organizacja wesela wcale nie musi być nudna. Nie trzeba też obawiać się zdziwienia gości. Oni to chętnie obserwować będą naprawdę oryginalne dekoracje sal weselnych i oczywiście szczęście młodych.

Źródło: wystrój sal weselnych - ślubna planeta