Modne dekoracje sylwestrowe kluczem szampańskiej zabawy

Noc, podczas której żegnamy stary rok i witamy nowy jest hucznie obchodzona na całym świecie – na salach balowych, placach miejskich czy tzw. domówkach. Kluczem do udanej zabawy jest nie tylko sprawdzone grono znajomych, dobre jedzenie i alkohol, ale i dekoracje, które podkreślą tą wyjątkową imprezę.

Wiele osób decyduje się na powitanie nowego roku na domówce wśród znajomych. Na gospodarzu ciąży wtedy największą odpowiedzialność – musi zadbać bowiem nie tylko o poczęstunek, ale i dekoracje, które ubarwią zabawę.

Bardzo duży wybór dekoracji sylwestrowych znajdziemy na stronie Ślubnej Planety. Warto zastanowić się nad zamówieniem całego zestawu noworocznego, gdyż zaoszczędzimy na przesyłce.

Pierwsze co przychodzi na myśl w temacie dekoracji sylwestrowych to balony, które można podwiesić pod sufitem czy nawet wypełnić helem. Balony oczywiście ze stosownym tekstem. W sklepie znajdziemy czarne, metaliczne 30 cm balony z dwustronnym nadrukiem, biało-złoto-srebrnym Happy New Year. Ciekawie też prezentuje się zestaw balonów Strong z białym, pięciostronnym nadrukiem 2017.

ozdoby sylwestrowe - balony

Jeśli zamawiamy balony, warto pomyśleć o innych sprawdzonych elementach dekoracyjnych, takich jak serpentyny holograficzne, srebrno-złote świderki zakończone gwiazdkami czy okrągłe lampiony wykonane z papieru ryżowego. Kolorytu naszej dekoracji sylwestrowej z pewnością doda również papierowy baner holograficzny, który tworzący napis Happy New Year!

Na stole można rozsypać konfetti Happy New Year w kolorze złotym. Świetnym pomysłem jest zakupienie tuby strzelającej złotymi, metalicznymi gwiazdkami. Dzięki niej uzyskamy świetny efekt spadających gwiazd. Warto dodać, że podczas takiej "akcji" można zrobić bardzo fajne zdjęcia ze znajomymi.

W serwisie slubnaplaneta.pl znajdziemy ponadto rozwijane gwizdki holograficzne, które pozwolą jeszcze dobitniej i głośniej powitać Nowy Rok oraz ozdobne maski. To przedmiot, który dodaje szyku i elegancji, ale i trochę zwariowanego pierwiastka, tak potrzebnego na każdej zabawie. Powyższe gadżety sprawdzą się na każdej domówce.